baner

RUMUNSKÝ NÁBYTEK PRO HOTELY

Hotelový nábytek od výrobce – znamená možnost hodně ušetřit, nebudete muset platit nic navíc. Společnost "Transylvania" zaručuje rozumné ceny a také krátké termíny výroby, dodání a montáže. Je třeba pamatovat, že ne náhodou je výroba hotelového nábytku samostatným odvětvím v nábytkářském průmyslu. Všechny výrobky musí splňovat požadavky na životní prostředí, požární a hygienické normy. Nábytek by měl být vyroben z ekologicky šetrných materiálů, které nezpůsobují alergii a nepřispívají k jejímu zhoršení – jak víme, přírodní dřevo je ideálním materiálem pro výrobu hotelového nábytku.

Rumunský hotelový nábytek

Hotelový nábytek od společnosti Transylvania – jen exkluzivní a nic víc…

Společnost "Transylvania" ví hodně o výrobě hotelového nábytku. Kontrolujeme všechny fáze výroby nábytku, používáme pouze kvalitní materiály, bezpečné, spolehlivé a snadné v údržbě.

Rumunský hotelový nábytek

Požadavky na hotelový nábytek

V první řadě je třeba zjistit, jaké požadavky musí splňovat hotelový nábytek. Za prvé, musí být vysoce odolný vůči oděrům, protože ne všichni hosté pečlivě zacházejí s hotelovým vybavením. Za druhé, musí mít dlouhou životnost, aby majitelé hotelu nemuseli každoročně obnovovat interiér. A co je nejdůležitější, nábytek musí být pohodlný, aby se hosté cítili jako doma, stali se tak Vašimi stálými zákazníky a doporučovali Váš hotel svým kamarádům.

Rumunský hotelový nábytek

Hotelový nábytek, tři zlatá pravidla

Pevnost, odolnost a elegance - to jsou tři pravidla, kterými se musíte řídit při výběru nábytku do hotelu. Všechny tyto požadavky splňuje hotelový nábytek, od firmy "Transylvania". Nabízíme komplexní přístup na výrobu nábytku pro hotely: od návrhu až po hotový výrobek. Naše společnost zrealizuje jak zakázky na nízkorozpočtové vybavení levných pokojů, tak i zakázky na výrobu luxusního nábytku z drahého dřeva pro nejnáročnější klienty.

Rumunský hotelový nábytek

Hotelový luxusní nábytek – prvek postavení a vzhledu

Vysoká konkurence v odvětví pohostinství diktuje celou řadu podmínek pro přilákání potencionálních zákazníků. V moderním hotelu vyšší třídy je zejména důležitý každý detail interiéru. Nutnost vytvořit atmosféru komfortu a pohody definuje určitou úroveň reprezentativnosti, pocit atraktivnosti, radost
a touhu navštívit hotel znovu.
Právě proto nábytek rumunských výrobců, s jejich dlouholetými tradicemi výroby, kvalitou, elegantním stylem a rozumnými cenami, se těší zasloužené pozornosti hoteliérů. Hotelový nábytek má jeden velmi důležitý charakteristický rys – podléhá stále zvyšujícím se zátěžím. Proto, kromě stylu a designu, rumunští mistři věnují velkou pozornost spolehlivosti, trvanlivosti a odolnosti proti oděru. Dřevo je velmi odolný materiál, který je ideální pro výrobu hotelového nábytku. Shoda s normami se potvrzuje mezinárodními certifikáty pro hotelové zařízení.

Rumunský hotelový nábytek

Standardní vybavení dvoumístného pokoje

Postel, dva noční stolky, psací stůl nebo toaletní stolek s mini-barem, zrcadlo, taburet, šatní skříň, skříň na uložení kufrů, věšák, konferenční stolek, židle nebo pohovka.

Rumunský hotelový nábytek

Odhadované náklady na vybavení nábytkem dvoumístného hotelového pokoje: od 100 000 do 300 000 Kč.

Kontaktujte nás ! Firma Transylvania Vám pomůže s celkovým vybavením hotelu, sjednocením stylu všech místností hotelu a taky pomůže s výběrem osvětlení a dekorací do vytvořeného interiéru.


My Vám pomůžeme vytvořit pohodlí a komfort ve Vašem hotelu.e-shop www.transylvania-nabytek.cz

 

 

 

 

 

BB studio 2012 Copyright   Adresa: Legerova 74, Praha 2, 120 00   tel: +420 728308001

Rumunský nábytek mapa provozovny