baner

Rumunský nábytek pro hotely od společnosti Transilvania Nábytek s.r.o

Firma "Transylvania-nabytek.cz" nabízí svou spolupráci  manažerům a vlastníkům hotelů a penzionů, kteří mají zájem o zařízeni hotelů kvalitním rumunským hotelovým nábytkem z masivu.

Rumunský hotelový nábytek

Přímý dodavatel.

Naše společnost je přímým dodavatelem předních nábytkářských továren v Rumunsku. Rumunský nábytek z masivu je známý: originálním designem, individualitou, exkluzivitou, kvalitou materiálů odolných vůči poškození a zájmena svou přijatelnou cenou. Dlouholetá tradice výroby, svědčí o vysoké kvalitě tohoto klasického nábytku ze vzácných druhů dřevin (dub, buk, ořech, třešeň, habr, javor), s prvky ruční práce.

Rumunský hotelový nábytek

V rumunském nábytku pro hotely se úspěšně kombinuje: vysoká kvalita produktu, dodržování norem a požadavek předních mezinárodních hotelových řetězců a v neposlední řadě rozumná cena. Díky tomu Vám nyní můžeme nabídnout konkurenceschopný výrobek na trhu hotelového nábytku.

Rumunský hotelový nábytek

Standardní vybavení 2-místného pokoje

Postel, dva noční stolky, psací stůl nebo toaletní stolek s mini-barem, zrcadlo, taburet, šatní skříň, skříň na uložení kufrů, věšák, konferenční stolek, židle nebo pohovka.
Odhadované náklady na vybavení nábytkem dvoumístného hotelového pokoje: od 100 000 do 300 000 Kč.
Spojte se s námi! Spolu vytvoříme pohodlí a komfort ve Vašem hotelu či penzionu!

e-shop www.transylvania-nabytek.cz

 

 

 

 

 

BB studio 2012 Copyright   Adresa: Legerova 74, Praha 2, 120 00   tel: +420 728308001

Rumunský nábytek mapa provozovny