baner

Rumunský nábytek – to nejlepší pro Váš hotel či penzion.

Společnost Transilvania Nábytek s.r.o. nabízí obrovskou škálu rumunského nábytku z masivního dřeva pro vybavení hotelů, penzionů, barů, restaurací, elitních klubů a luxusních obchodů.

Rumunský hotelový nábytek

Hotelový nábytek made in Romania rovná se kvalita a elegance za rozumnou cenu.

Hodnocení hotelu, nebo penzionu nezávisí jenom na vzhledu budovy či kvalitě servisu, služeb. Velmi důležitá je volba hotelového nábytku, který se stává jedním ze základních ukazatelů přístupu majitele hotelu ke svým zákazníkům. Pozvedněte úroveň svého hotelu správnou volbou při výběru nábytku do pokojů ve kterých se budou vaši hosté cítit více než spokojeně.

 

Proto nabízíme rumunský masivní hotelový nábytek, jehož dokonalý vzhled a pohodlí jistě ocení vaši hosté. Jen ti mohou zkrátit cestu k vašemu obchodnímu úspěchu.

Rumunský hotelový nábytek

Na vaše přání vyhotovíme stylizovaný nábytek, který odpovídá hotelové tématice.

Například, pro hotel, který se nachází za městem, se bude hodit útulný dřevěný nábytek ve stylu country. Pro moderní hotel vyhotovíme dřevěný nábytek v moderním stylu, pro příjem na nejvyšší úrovni – nábytek v nestárnoucím klasickém stylu nebo luxusní barokní nábytek. Pro hotelové řetězce vyrobíme nábytek na zakázku, který přesně odpovídá firemní identitě.

Rumunský hotelový nábytek

Pro hoteliéry můžeme nabídnout 4 kolekce hotelového nábytku rumunských továren a to ještě není zdaleka vše.

Fotogalerie Rumunský hotelový nábytek

 

 

 

FOTOGALERIE HOTELOVÉHO NÁBYTKU

 

E-shop Transylvania-nabytek.cz

V našem internetovém obchodě si můžete vybrat jakýkoli nábytek, který se Vám líbí, a my pro Vás vyrobíme na míru hotelový nábytek z této kolekce. Nábytek v našem internetovém obchodě zahrnuje celý sortiment designových stylů - počínaje moderním až po exkluzivní klasiku. Jsme přesvědčeni, že naše nabídka je nejlepší na trhu hotelového nábytku v České republice. Většina nejlepších hotelů na světě, potěší své zákazníky nábytkem z rumunských továren.
Staňte se mezi nimi i Vy.www.transylvania-nabytek.cz

 

 

 

 

 

BB studio 2012 Copyright   Adresa: Legerova 74, Praha 2, 120 00   tel: +420 728308001

Rumunský nábytek mapa provozovny